Sprisahanie SaS, 99% a KDH


Katolícky odzemok, alebo “Slovensko tancuje, ako čiernoprdelník Lipsitz  píska”

Nedávno som napísal obsiahly príspevok na net o tom, ako sa spriahla SaS, 99% a KDH za účelom ovládnutia slovenskej politickej scény. Do rána bol vymazaný, ostali mi po ňom len asi 250 súhlasných stanovísk a niekoľko  reakcií od natvrdnutých Lipsitzových obdivovateľov. Ale len v duchu, že som sa zbláznil, že som konšpirátor, žiadny vecný protiargument. Ba dokonca som si prečítal aj také, že svojimi názormi na “Gorila comedy” zákerne a sofistikovane rozbíjam jednotu ľudu. Nejaký “demokrat” akoby to hovoril ústami krvavého prokurátora Jozefa Urválka –  ukričaného komanča, ktorý dostal v 50-ych rokoch min. storočia na šibenicu popredných bojovníkov proti komunizmu.

No a teraz k samotným protestom Gorila a k protagonistom tejto komédie.
(Vopred upozorňujem, že proti dokumentu a jeho pravosti nemám ani najmenšie výhrady a súhlasím s tým, aby celá privatizačná mafia skončila v base a jej majetok prepadol štátu)
V minulom (vymazanom) článku som upozornil na niekoľko faktov, ktoré nasvedčujú tomu, že tri strany s mizerným potenciálom sa takto snažia ovládnuť slovenskú politickú scénu

Prvý fakt je ten, že najviac sa ozývajú tri strany so spoločným zákulisím.
–  Strana 99% – niekoľko postavičiek, ktoré sa prezentujú, ako hovorcovia chudoby. Pán Pavlík rád omieľa 200 eurové dôchodky, ale nerád počúva, že niekoľko sto takýchto dôchodkov denne padne na mediálnu prezentáciu ich strany.
–  Stranu 99% financuje obchodník s plynom, zbraňami a deblokáciami ruského dlhu.
–  Prečo ???  Hádam len nesúcití so slovenskými chudákmi ?
–  Strana 99% si platí ako poradcov priamo volebný team prezidenta Obamu. To sú ďalšie milióny vyhádzané za kampaň.
–  Obamov volebný team je zložený z ľudí, na ktorých má priamy vlpyv Tel Aviv.

Ďalšou partiou v tejto hre je SaS.
–  SaS dostala dokument Gorila od Pavlíka – dvojky na kandidátke 99%
–  V minulých voľbách sa Sulík bratríčkoval s Miklošom, Dzurindom a Radičovej na povel držal balónik. Nevadili mu ich zlodejiny. Dnes sa vyhovára, že si potreboval veci overiť. Neoveril si nič, ale pred ďalšími voľbami Gorilu vyniesol na svetlo.
–  Vyniesol ju potom, čo sa SaS prostredníctvom Galkových veľkých uší skompromitovala a volebné vyhliadky  SaS sa začali zahmlievať.
–  SaS  (zrejme z vďaky za spis Gorila zaplatila celú volebnú  kampaň  99%. Ako ? Takto: Rachitický minister obrany s veľkými zvedavými ušami predal súkromnej firme výzbroj slovenskej armády.
Predal po 28 000 eur modernizované tanky T-72, ktorých predajná cena sa v problémových afrických krajinách pohybuje na pol milióne eur a platia sa diamantami. Predal zo zásob NZ skladov  90 000 ks samopalov SA-58 po 11 eur, hoci len prázdny zásobník do týchto samopalov stojí v obchode 20 eur. Predal za cenu šrotu muníciu, ktorú označil za zastaralú. Zabudol povedať, že riadne uskladnenú a plne funkčnú muníciu. Samozrejme, Galko rád vyhlasuje, že predaj bol transparentnym, ale to tvrdila aj SDKU o platinových sítkach, alebo napr. o privatizácii, ktorú teraz SaS tak rada kritizuje.
Hehehe

A tretím do kapusty je KDH, ktoré absolútne nemá záujem vyšetriť zlodejiny, ale robí si na nich pompéznu reklamnú kampaň.
–  V prvom rade Lipsitz rád vykrikuje, že Gorila je pravá., ale o “gorilých” 200 000 000 Sk pre Hrušovského, ktoré mu napumpoval Siemens taktne mlčí, resp. vyhlasuje to za klamstvo.
–  Lipsitz vie, že dôkazná núdza je taká veľké, že za to nikoho neodsúdia.
–  KDH si to už raz vyskúšala na Bielikovi, ktorý bol nahraný pri preberaní  5 mil. úplatku, ale odposluchy zmizli. Aká náhoda, že ministrom vnútra bol akurát Lipsitzov a Bielikov kamarát Palko.
–  Ak by Lipsitzovy skutočne išlo o vyšetrenie tejto kauzy, tak strčí Bubeníkovú do väzby a do mesiaca by z nej bol korunný svedok ako vyšitý.
–  Menežovanie protestov proti Gorile je plne v réžii Lipsitza a jeho poskokov -bratov Pčolinských.
–  Jeden brat Pčolinský  chodí vybľakovať po protestoch a organizuje ich.
–  Druhý brat Pčolinský  v minulosti pracoval v tlačovom odbore KDH, bol šéfom kancelárie ministra vnútra  Palka, ďalej bol Palkovým poslaneckým asistentom a  dnes sedí u Lipsitza na ministerstve a berie trojtisícový plat.
– Mamička  Pčolinská je poslankyňou KDH.
–  Lipsitz a Figeľ majú spoločného poradcu ako 99% sú to ľudia z Tel Avivu, ktorí na to nastrčili agenta izraelského obranného spravodajstva a “jeho” firmu  Shaviv Strategy and Campaigns. Aká náhoda, že rovnako ako pri 99% ide o firmu krytú Tel Avivom a zameranú na stratégiu národných kampaní.
–  Aron Shaviv do krvi zapieral spojitosť s izraelskou tajnou službou, hoci na svojej oficiálnej stránke sa hrdí 9 ročnou prácou pre ňu.

Iróniu celého fiktíneho honu na Gorily je, že Lipsitz ani nikto z KDH nemá morálne právo niekoho naháňať a zatvárať do basy. Každý, ktorého KDH len na oko odstavilo totiž kŕmil z nakradnutého aj samotnú stranu. Zbytočne sa teraz dištancujú od týchto ľudí ako je Ďurkovský, ktorý doslova vypucoval bratislavský bytový fond, porozdával nábrežia finančným skupinám, vytuneloval Bratislavské vodárne a dal bratislavské verejné osvetlenie do 30 ročného područia Siemensu so zastaralými technológiami, či Bielik, ktorý raboval v bratislavskej Rači a zásluhou KDH a ich ministra vnútra Palka sa teraz rehoce. Palkove “transparentné” nákupy (rabovanie) na MV sú taktiež kapitolou samou o sebe.
Zoberme si aj aktívnych členov KDH. Lipsitziove nákupy sprevádzajú tiež zaujímavé omyly a chyby. Nákup ostreľovacích kompletov, kde vyšlo oznámenie o verejnom obstarávaní so sumou 6 000 000 eur. Po medializácii bolo povedané, že sa stala chyba a prepísali na 600 000. Nebuďme zlí a uznajme to ako chybu. Lenže tých 42 kompletov sa dá nakúpiť ešte bez množstevnej zľavy za  300 000. A čo také Lipsiztzove Fábie za 81 000 ? Najprv tvrdil, že je to super cena a že neobstarávali, lebo sa to nedá. Dnes – po masívnej medializácii Lipsitz nákup zastavil, poznačil ho za chybu a hovorí o obstarávaní. Lipsitzov mediálny výskum vlastnej osoby za štátne je tiež “milou spomienkou”.

Figeľova láska k Skanskej sa už tiež prevalila. Jeho mimosúdne vyrovnania bez právneho rámca sú zlodejinou najhrubšieho zrna. Nehovoriac o tom, že presiakli informácie o tom, ako Skanska dlžila ZIPP -ke 3 milióny eur a vyrovnanie podmienila vyplatením 36 miliónov od štátu ktoré pýtali už od Fica, ale ten ich s touto neoprávnenou požiadavkou poslal do teplých krajín. A firma ZIPP = Čarnogurský. Hrušovský – Gorila – a 200 000 000 Sk od Siemensu ? Lipsitz jedným dychom tvrdí, že spis Gorila je autentický a zároveň vyhlasuje, že o Hrušovskom sa tam klame. Zaujímavý postoj Gorilobijca Lipsitza. A teraz spomeňme ďalšie  zlodejiny, ktoré KDH spískalo spolu s Cirkvou. Dzurindova prichmatizácia  aj s celu Gorilou je proti tomu detská hra. Sú to Cirkevné reštitúcie. Cirkevný majetok spadá do majetku pápeža, ktorý je vrchným vlastníkom katolíckeho majetku, ale katolícka cirkev už pred vznikom Československa v roku 1918 žiadný majetok nevlastnila, pretože ho vlastnil panovník, blahoslavený cisár  Karel I., král český i uhorský a cirkev mala výhradne  právo hospodáriť na tomto majetku. Vznikom Československa prešiel majetok cisáre Karla I. na Československý štát, v žiadnom prípade na Cirkev !!!!
I. Pozemková reforma  po vzniku prvej Československej republiky obstavila veľkostatky zákonom 32/1918 Zb., zabrala veľký pozemkový majetok zákonom 215/1919 Zb., stanovila náhradu za zabraný majetok zákonom 329/1919 Zb., zriadila Pozemkový úrad zákonom 330/1919 Zb., ustanovila prídelový zákon 81/1920 Zb. a stanovila spôsob prevzatia s tým, že užívaný majetok cirkvy nebol vo vlastníctve cirkvy, ale v štátnom vlastníctve Československa.
V roku 1947 po oslobodení Československej republiky, schválilo Ústavodárne Národné zhromaždenie republiky Československe dňa 11. júla 1947 zákon č. 142/1947 Zb.o revízi I. Pozemkove reformy s tým, že štát odoberie za náhradu pozemky nad 50 ha a zahrnie ich do prídelu novým majiteľom. Zákon nešpecifikuje cirkevnú pôdu, ani ju nevyníma z pôsobnosti zákona, pretože sa jednalo štátny majetok Československa. Tento zákon je podpísaný prezidentom Dr. Edvardom Benešom a je stále platný.

Zdroj (kde uz je clanok momentalne vymazany..):

http://dolezite.sk/Katolicky_odzemok_alebo_Slovensko_tancuje_ako_ciernoprd_198.html