Za akých gaunerov z úzadia kope tzv. nezávislý a apolitický organizátor protestov proti Gorile Jozef Žák z Prešova?


                 V pondelok 30. januára 2012 som zažil ďalšie prekvapenie ohľadom mojej osoby. Akýsi Jozef Žák z Prešova mi napísal na facebook, že musel odstrániť môj komentár z pod jeho fotografie na facebooku, lebo on a jemu podobní organizátori protestov sú apolitickí a nezávislí. No hlavný problém týchto jeho písačiek na moju adresu je ale v tom, že ja som menovanému neposielal žiadny komentár pod jeho fotografiu na facebooku!!! Dovolím si tvrdiť, že pokiaľ tam niekto poslal komentár s mojou fotografiou, tak sa mohlo jednať o skupinu takých ľudí ako je samotný Jozef Žák. Že moje podozrenie je oprávnené, dokazuje aj to, čo som o menovanom zistil. Odhliadnuc od toho, že mi nedal odpoveď na moje vysvetlenie, že s tým nemám nič spoločné, tiež o niečom hovorí. A tak som začal pátrať, kto je v skutočnosti tento „nezávislý a apolitický“ luzer?
Keď som si klikol na jeho profilovú fotografiu, tak sa mi objavila fotka Fedora Gála, práve toho Fedora Gála, ktorý v Novembri 1989 upozorňoval politického väzňa Mariána Dudinského na jeho prvej tlačovke po prepustení z Leopoldova, voči ktorému ŠtB vykonštruovala špionážnu činnosť proti republike, aby nehovoril o zločinných komunistických sudcoch z Najvyššieho súdu SSR, ktorí na týchto vykonštruovaných kauzách na nevinných ľuďoch priamo s ŠtB spolupracovali.

          A hľadal som ďalej, a, ouha? Tento „apolitický nezávislák“ propaguje bláboly predstaviteľa polointelektuálnej havlomodlárskej luzy a chamrade Štefana Hríba, ktorý sa samopasoval do morálnej elity národa. Paradoxne sa ale v realite jedná o jedno samoľúbe, nevychované a primitívne hoviadko, ktoré ani raz, odkedy vedie v TV reláciu Pod lampou,   nedokázal pozdraviť televíznych divákov tým normálnym: dobrý večer, vážení televízni diváci. Dokonca ani pri poslednej diskusii s arcibiskupom Bezákom, ktorý ani z titulu svojej vysokej funkcie nedokázal nielen tomuto arogantnému nevychovancovi dohovoriť, ale išiel v jeho šľapajách. Taktiež nepozdravil.

          Zaujímavé, že na prvom proteste v Bratislave vystúpil aj istý „nezávislý“ žoldák Mihály, ktorý spolu s Alojzom Hlinom chodili provokovať na mítingy Slovenskej pospolitosti za mimoriadneho záujmu mediálnych prostitútok, kde cez megafón nazývali účastníkov mítingu fašistami. Paradoxne, skutoční fašisti, extrémisti, sadisti, psychopati a masoví vrahovia slovenského národa z vysokej politiky im nejako neprekážajú.

          Začína sa opakovať situácia z Novembra 1989, kde tieto predajné kreatúry sa nabalili na tých skutočných čestných a apolitických organizátorov dotyčných mítingov a postupne sa budú snažiť odstavovať z popredia tých statočných, čestných a apolitických, ktorým ide skutočne o vec pravdy a dobro národa. Kocky sú hodené a treba si uvedomiť jedno: zapredané mediálne prostitútky nepodporujú tých slušných, ale tých, ktorí majú týchto slušných odstaviť.

Vladimír Pavlík

Zdroj: http://www.necenzurovane.sk/12/zak.html