V Kalifornii sa sústreďuje armáda NATO


Znepokojujúca správa vypracovaná ministerstvom obrany ktorá koluje v Kremli uvádza, že ruským vojenským úradníkom NATO odmietnutlo dpovedať na otázky položené ohľadom masívnych vojenských zariadení a pohybu vojenského personálu v Kalifornii,USA kde je zapojených okolo 78.000 vojakov z rôznych krajín. Správy prichádzajúce zo Spojených štátov potrdzujú mimoriadne presuny vojsk spolu s videozábermi obrovského množstva tankov a ďalších vojnových zariadení, ktoré priviezli do Kalifornie vlakmi zo Santa Cruz, a prinášajú podrobnosti o tajnom vojenskom cvičení v oblasti Los Angeles.

Je dôležité si všimnúť, správa hovorí, že aj keď Rusko odstúpilo v roku 2007 od Zmluvy o konvenčných ozbrojených silách v Európe (CFE), bolo ešte možné dostať vysvetlenie o presune a pohybe západoeurópskych a amerických vojakov od Británie na základe osobitnej zmluvy, čo však bolo prerušené bez predchádzajúceho upozornenia alebo vysvetlenia 25 novembra 2011.

Obavy z vojenských presunov západných mocností sú vzhľadom na to, že USA a ich európski spojenci míňajú takmer tri štvrtiny celkovej čiastky vynaloženej na zbrojenie vo svete, a že za posledných desať rokov rozpútali vojny v rôznych častiach sveta, ktoré nevykazujú žiadne známky zastavenia.
Ruské vojenské spravodajské analýzy identifikovali maskovací vzor na tisíckach vojenských vozidiel a tankoch záplavy ako variant vzoru MARPAT lesy určené pre použitie americkej námornej pechoty určených na použitie v mestskom prostredí v miernom pásme až tropických oblastiach, ale určite nepatrí k žiadnej zo súčasných vojnových operácií USA .

Analýza, prečo sa tieto jednotky sú v súčasnej dobe sústreďujú v Kalifornii

Správa hovorí, že by mohlo ísť o ľubovoľný počet scenárov, vrátane:.

1). Plánované invázie USA a EÚ buď Mexiku alebo Južnej Amerike

2). Prípravy na potlačenie rozsiahlych nepokojov v Spojených štátoch.

3). Prípravy na pomoc civilnému obyvateľstvu v dôsledku katastrofy spôsobenej vojnou alebo prírodnou katastrofou.

Ruskí vojenskí analytici v tejto správe upozorňujú, že Mexiko by mohlo byť “terčom” americko-európskej vojenskej akcie proti drogovej vojne ktorá začala v roku 2006 a stála takmer 48.000 životov. V tomto kľúčovom volebnom roku hrozí rozpad Mexika na teritória drogových kartelov ktoré v súčasnosti majú väčšiu moc ako vláda.
Ďalšia analýza v tejto správe uvádza že v Spojených štátoch rastie zlosť na ropu bohatú Venezuelu a Brazíliu, ktorých ľavicovo orientované vlády sú proti americko-európskej nadvláde a spolupracujú s Čínou a Iránom proti záujmom západu. Je dôležité poznamenať, že ak ide o vojnu proti Brazílii tak pravdepodobnosť vzrástla do takej miery, že v Brazílií sa chystajú postaviť sa na odpor očakávanej americkej invázii.
Pokiaľ ide o pravdepodobnosť, že sily ktoré sa hromadia v Kalifornii budú použité na prípadný vnútorný rozkol tak sa zdá, že silnejú analýzy odborníkov, vrátane podporovateľa režimu Obamu miliardára Georga Sorosa, ktorý tento týždeň varoval, že násilná triedna vojna sa chystá prepuknúť v Spojených štátoch a uvádza: “Situácia je asi tak vážna a ťažká, ako som nezažil vo svojej kariére.”

 “Je nepravdepodobné, že Británia narazí na skaly a rozbije sa? V období bezprostredne po náraze Costa Concordia pri pobreží Toskánska, správanie cestujúcich a posádky nám všetkým umožňuje nahliadnuť do večnej slávy a nedostatkov ľudskej povahy. Snáď najviac symbolické gesto sa konalo v jedálni. Keď riad začal padať zo stolov, ako sa loď začala nakláňať, čašník to iba zdvihol a dal späť. “To je nič!” povedali upokojujúco. “Ide o elektrickú závadu. Tutto bene… a čo by si pani dalo ako u predkrm ?”

Som ako čašníci na Concordii a v tom, že nemôžem uveriť, tak nejako, že môžme byť na kurze k zničeniu. Ale pozrite sa na fakty, priatelia. Pozrite sa na útes, ktorý je ponorený s označením “Devo max”, alebo finančná nezávislosť Škótska. Ak môžete oddeliť fiškálnu úniu, tak čo je tam k udržaniu menovej únie? A ak oddelite menovú úniu – ako George Osborne správne zdôrazňuje – potom politická únia je mŕtva.

To je podstata pomalej katastrofy, ktorá sa môže veľmi rýchlo zmeniť z bizarnej teoretickej možnosti na predurčenú nevyhnutnosť.”  Boris Johnson, UK Telegraph

 Juraj Smrek
Zdroj: http://dolezite.sk/V_Kalifornii_sa_sustreduje_armada_NATO_187.html#ixzz1kjcGTCgA

robsaleh: Pripajam videodokumentaciu uverejnenu na YT filmovanu 19. januara 2012 v Santa Cruz-Kalifornia, USA, kde vidiet cast presunu vojenskej techniky. Barack Obama na com zase pracujes??

Dalsia videodokumentacia filmovana 19. januara 2012 v   Morgan Hill, Kalifornia, USA. Vlak bol odoslany z Oxnard do Sierra Army Depot v Herlongu cez Union Pacific pobreznu liniu -zeleznicnej trati.

Dalsie videa s presunmi vojenskej techniky v USA a vsetky filmovane v case 19-21 januar 2012. Je ich vsak ovela viac a nejedna sa vzdy len o ten isty vlak ci “zasielku”.

http://www.youtube.com/watch?v=if5kBcYKZ_I&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=UgMDk0Iw87A&feature=related